Home » Wideo » Ostatnia sesja rady gminy tej kadencji?

W najbliższy czwartek 25 września br. o godz. 14 odbędzie się sesja rady gminy Janowiec – najprawdopodobniej ostatnia w tej kadencji.

Kończy się kadencja naszej rady i już wkrótce słynny układ sił 8:7 przejdzie do historii (przynajmniej w obecnym składzie). Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy część radnych z obecnej kadencji nie będzie się ubiegała o reelekcję. Jaka będzie nowa rada, czy równie podzielona co obecna, a może wejdą do niej ludzie, którzy chcą raz na zawsze zażegnać konflikty i podziały? O tym wszystkim przekonamy się niedługo. Wcześniej jednak będziemy mieli okazję, najpewniej po raz ostatni, poobserwować obrady rady pod przewodnictwem kontrowersyjnego Zbigniewa Ambryszewskiego.

Co się wydarzy w najbliższy czwartek? Czy radni popierający odwołanego Tadeusza Koconia odważą się na wniesienie do obrad głosowania nad ewentualnym przyznaniem Koconiowi honorowego obywatelstwa Janowca? Może się tak zdarzyć, dlatego warto być na tej sesji, móc odnieść się do zachowania i decyzji radnych. Zapraszamy wszystkich tych, którym ta sprawa nie jest obojętna.

Plan obrad sesji pod poniższym linkiem: http://www.janowiec.pl/upload/zaproszenie%20na%20sesje.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.