Home » Aktualności » Jan Gędek komisarzem gminy Janowiec

W dniu dzisiejszym Wojewoda Lubelska otrzymała z Kancelarii Premiera pismo z nominacją na komisarza dla Jana Gędka, mieszkańca Janowca i jednego z inicjatorów referendum – wynika z naszych informacji. Jan Gędek rozpocznie urzędowanie we wtorek 15 października br. Poniżej przedstawiamy jego sylwetkę.

Jan Gędek foto

Jan Gędek, lat 47, absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Posiada tytuł magistra zarządzania i marketingu, magistra inżyniera chemika oraz tytuł MBA (Master of Business Administration). Ukończył kilka kierunków studiów podyplomowych m.in. rachunkowość zarządcza i controlling, zarządzanie projektami, informatyka. Odbył też szereg kursów i szkoleń.
Ma wieloletnie doświadczenie zawodowe, przede wszystkim na stanowiskach kierowniczych. Pełnił różne funkcje – od kierownika do prezesa zarządu spółki akcyjnej – za każdym razem uzyskując absolutorium. Jest audytorem wewnętrznym systemów zarządzania: jakością, bezpieczeństwem, środowiskiem, bezpieczeństwem żywności.

Biegle obsługuje wiele programów komputerowych, ma doświadczenie w obszarze analizy danych wielkoobszarowych np. produkcyjnych czy finansowych. Posiada poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą: tajne, poufne i zastrzeżone. Swoją wiedzą i doświadczeniem chce służyć społeczności, której jest częścią.

Jan Gędek w Janowcu mieszka od 1999 roku. Żona Joanna do niedawna była zatrudniona w Zespole Szkól nr 2 w Janowcu jako nauczyciel. Troje dzieci: Łukasz (16 lat), Weronika (10 lat), Robert (4 lata). W czasie wolnym lubi zajmować się pracami przydomowymi, majsterkowaniem. Jego pasją jest brydż, piesze wycieczki górskie (przeważnie w Tatrach). Ostatnio odkrył przyjemność: jazdy na nartach, żeglowania i kajakowania.

 

 

12 thoughts on “Jan Gędek komisarzem gminy Janowiec

 1. "Gruby" pisze:

  Gratuluję nominacji!
  Życzę, aby kierowanie gminą szło Panu tak sprawnie i mądrze, jak prowadzenie zebrania przed referendum w Oblasach, które miałem przyjemność obserwować z niekłamanym podziwem.

 2. buncyk pisze:

  Gratulacje !!! … I proszę przywrócić normalność w gminie ;) Pozdrawiam :)

 3. sylwia pisze:

  Odetchnęliśmy z ulgą, gratulacje!

 4. Karolina Jurak pisze:

  Serdeczne gratulacje! Jesteśmy dumni :)

 5. Maria Makarewicz-Jurak pisze:

  Gratuluję! Życzę sukcesu!

 6. marina pisze:

  jestem pracownikiem i bardzo się cieszę że taki odważny człowiek chce przeciwstawić się temu co było. Dla nas starych pracowników tzn. w spóśc ciźnie po dobrym pracodawcy i gospodarzu wójcie Dębickim nie wolno mieć było innego zdania tylko wbrew sobie wyznawać zasadę kto nie z nami ten wróg. Trzymamy za Pana kciuki, będziemy wspierać i pomagać. 11 lat w niewoli dość tego

 7. pani szpinak pisze:

  Gratulacje! Właściwy człowiek :)

 8. jadwia - pisze:

  Gratulacje,
  pomyślności i zgody dla całej Gminy Janowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.