Home » Aktualności » Jan Gędek, jeden z inicjatorów referendum w Janowcu, był gościem poniedziałkowego wydania „Pytania Panoramy”

Zapraszamy Państwa do obejrzenia progamu „Pytanie Panoramy”, w którym gościem był Jan Gędek, jeden z inicjatorów referendum w Janowcu.

Pytania Panoramy, 23.09.2013

4 thoughts on “Jan Gędek, jeden z inicjatorów referendum w Janowcu, był gościem poniedziałkowego wydania „Pytania Panoramy”

 1. pani szpinak pisze:

  Po pierwsze, kiedy dziennikarze i redaktorzy nauczą się, że tam, gdzie nie ma wymaganej frekwencji, referendum jest WAŻNE ale nie jest WIĄŻĄCE. Ech, ten poziom…
  Po drugie. Uwielbiam naukowców, którzy bujają w chmurach, jak ta pani doktor z programu, która pyta, ile skutecznych inwestycji z gminie można zrealizować za 1 mln złotych (koszt referendum w Warszawie). To ja się pytam ile? Jedną? Dwie? Mówimy o znaczących inwestycjach oczywiście a już w przypadku Warszawy 1 mln zł to śmiech na sali.
  Po trzecie. Nie rozumiem nagonki prowadzącej na inicjatorów referendum. Mieli narzędzie i skorzystali z niego. Frekwencja i wynik referendum pokazały, że mieli tez i rację po swoje stronie.

 2. Rita pisze:

  To raczej pytania redaktor prowadzącej były nieciekawe i w większości skierowane do tych dwóch Pań. No i widać było nieznajomość sytuacji w Janowcu, mogła się lepiej przygotować do programu.

 3. Anonim pisze:

  nic ciekawego ten pan nie zaprezentował niestety więc się zawiodłam :(

 4. Anonim pisze:

  wywiad ok..nerwy utrzymane na wodzy[może dzięki wynikowi]………….pełna kultura….działanie w myśl zasady ‚nie kopać leżącego’

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.