Home » Aktualności » Ekscesy Wójta Koconia, o których rozpisuje się lokalna prasa

Dzisiejszy „Dziennik Wschodni” opisuje spotkanie przedreferendalne w Janowicach, na którym naszego Wójta i jego skarbniczkę wylegitymowała i spisała policja. Warto wiedzieć, że na spotkaniu w Nasiłowie, które odbyło się 2 dni wczesniej, Wójt Kocoń zapowiedział, że do Janowic na zebranie z mieszkańcami nie przyjedzie:

Spotkanie w Nasiłowie - 13 minuta filmu.

Niestety, słowa nie dotrzymał (co nie dziwi, podobnie jak nie dotrzymał obietnic wyborczych), i zjawił się w ub. piątek w Janowicach w Centrum Integracji Wiejskiej. Usiadł w pierwszym rzędzie i przeszkadzał w prowadzeniu spotkania, inicjatorzy referendum stracili w pewnym momencie cierpliwość i zadzwonili po policję. W obronie Wójta przed policją stanęła skarbniczka Zofia Cieloch, twierdząc, że Wójt jest „od dziś” mieszkańcem Janowca, a zamelduje się w ciągu najbliższych 3 dni. Kłamstwo ma jednak krótkie nogi, tydzień po tym zebraniu wiemy, że Wójt nadal mieszka w Puławach.

Całe zdarzenie zostało nagrane i można je zobaczyć tutaj:

Zebranie w Janowicach, policja spisuje Wójta

Swój udział w próbie zakłócania przebiegu spotkania miał również Maciej Goławski, znany ze swojego wulgarnego występu przed radą gminy Janowiec:

Wystapienie Macieja Goławskiego przed radą gminy Janowiec

Cały artykuł z „Dziennika Wschodniego” można przeczytać tutaj:

Kampania wyborcza z ekscesami, artykuł z „Dziennika Wschodniego”

Jak widać Pan Wójt nie ustaje w negatywnej promocji naszej gminy i po opisywanej niedawno aferze z dyrektorem Bińczakiem, gdzie pod pretekstem zakłócania porządku publicznego zgłosił na policję wielu mieszkańców Janowca, dziś sam jest ofiarą swoich praktyk. Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie, warto o tym pamiętać, Panie Wójcie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.