Home » Wideo » 3. edycja Dni Janowca w zmienionej formule

W najbliższy weekend 23 i 24 lipca 2016 r. odbędzie się trzecia edycja Dni Janowca, tym razem ulokowana na terenie zamku i parku. Wśród atrakcji m.in. koncerty, konkursy i wystawy.

Tegoroczne Dni Janowca potrwają dwa dni i nieoficjalnie rozpoczną się w sobotę o godz. 15 pokazem sprzętu wojskowego na terenie janowieckiego zamku. Na godz. 17 zaplanowano otwarcie wystawy „Przyczółek. Janowiec 1944-45″.Oficjalne otwarcie Dni Janowca przewidziano dopiero o godz. 18. Będą wystepy zespołów młodzieżowych i aukcja Medalu Ligii Mistrzów Kobiet. O godz. 21 rozpocznie się premiera spektaklu „Barwy Uczuć Czarnej Damy”. Pierwszy dzień obchodów Dni Janowca zakończy dyskoteka pod gwiazdami w parku przyzamkowym (początek godz 22).

Drugi dzień obchodów rozpoczną o godz 12 motocykliści. Dwie godziny później, o 14, wystąpią Koła Gospodyń Wiejskich. Między godz 15 a 20 trwać będą różne koncerty, m.in.: Kapeli Podwórkowej „Końskowolskie Chłopaki”, chóru „Pokolenie”, zespołów „Jarzębina” i „Extazy” oraz uczestnika X-Faktora, Kacpra Gołdy.

Dodatkowo, w trakcie Dni Janowca przewidziano konkursy z nagrodami, wystawy rękodzieła artystycznego i pokazy kowalstwa. Na dzieci będzie czekał Park Rozrywki.

W imieniu organizatorów i sponsorów wydarzenia serdecznie zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.